FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
potrzebuje pomocy
Autor Wiadomość
aneta

Wysłany: 2008-10-06, 08:45   potrzebuje pomocy

potrzebuje pomocy w uzyskaniu kredytu na splate innych .Teraz juz chyba jestem na biku i niewiem gdzie mozna sie udac aby uzyskac jeden taki kredyt ktory pomoze spacic mi inne zobowiazania ,prosze o jaka kolwiek wiadomosc.

Gość

Wysłany: 2008-10-10, 10:21   

W gre wchodziłaby konsolidacja. Proszę o kontakt na maila: anna.pazdanska@finamo.pl
Spróbuje Pani pomóc-jestem doradcą finansowym.

Gość

Wysłany: 2008-10-18, 19:54   Re: potrzebuje pomocy

aneta napisał/a:
potrzebuje pomocy w uzyskaniu kredytu na splate innych .Teraz juz chyba jestem na biku i niewiem gdzie mozna sie udac aby uzyskac jeden taki kredyt ktory pomoze spacic mi inne zobowiazania ,prosze o jaka kolwiek wiadomosc.

Witam

Proszę o kontakt z nami www.ewam.eu tam jest wniosek kredytowy do wypełnienia proszę go wypełnić skontaktujemy się

ewam centrum finansów

aneta
Gość
Wysłany: 2008-11-04, 12:16   

witam: niemam juz sił nie umiem sobie poradzic jestem juz miesiac opozniona ze spłatami ,a banki dzwonia i groża juz komornikiem niewiem co mam dalej robic chciałabym spłacic wszystko i miec tylko jeden kredyt ale nie mam zabezpieczenia hipotecznego. Jesli ktos jest w podobnej sytuacji prosze o kontaktak-poradzcie cos.

gswiatek 
BEZPIECZNE ?YCIE

Wysłany: 2008-11-04, 13:52   

Proszę o kontakt, może coś poradzimy...

www.bezpieczne-zycie.pl

aneta
Gość
Wysłany: 2008-12-01, 14:21   potrzebuje pomocy

witam chcialabym uzyskac informacje jak otrzymac kredyt taki aby moc splacic inne ktore sa juz zadluzone i z bankow przychodza i groza juz komornikiem .Niewiem jestem juz w desperacji co dalej robic jak z tym sobie poradzic .

Gość

Wysłany: 2008-12-02, 18:24   

najgorsza rzecz w takim przypadku to unikac bankow. trzeba sie jakos dogadac znimi. faktycznie finamo czy inni doradcy finansowi doradza. ale nie ma sie co oszukiwac. rata miesieczna bedzie nizsza niz tych obecnych kredytow, ale w calkowitym rozrachunku odsetki sa duzo wyzsze. ja obecnie pracuje nad konsolidacja swoich kredytow. i taka operacja oplaca sie tylko w polaczeniu z dobra lokata. bez lokaty to jest tylko mniejsze obciazenie miesieczne ale wiecej do splacenia.

prosze jednak szybko zalatwic konsolidacje. odsetki przeterminowane moga spowodowac lawinowe koszty. a windykacja bank zawsze straszy. jezeli byla Pani dobrym i solidnym klientem to jest dobra podstawa do rozmowy z bankiem. a dobry klient to taki co bierze kredyt i go regularnie splaca (po prostu nie robi problemow).

zycze powodzenia

czarus

Wysłany: 2016-10-17, 14:36   

Jeśli z kolei szukacie dobrych specjalistów od windykacji, to zobaczcie skuteczna windykacja warszawa. Myślę, że i wam może się taka firma przydać przy odzyskiwaniu należności od dłużników.

Odpowiedz do tematu