FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu
Autor Wiadomość
asmik 

Wysłany: 2010-07-29, 12:31   Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu

Nie tak dawno, bo pięć lat temu uległem wypadkowi, którego sprawcą był handlowiec w jednej ze znanych firm.
Pomimo, że policja będąca na miejscu wypadku stwierdziła jego oczywistą winę (najechanie na pojazd od tyłu-niezachowanie odległości), firma ta próbowała nagiąć prawo. Oczywiście nie udało się jej to.
Działanie tej firmy wywołało u mnie wstręt i niechęć do takich negatywnych zachowań.
Postanowiłem się więc wziąć za temat.
Okazało się, że dzięki moim dodatkowym zabiegom przy pomocy kolegi prawnika otrzymałem odszkodowanie i zadośćuczynienie prawie pięciokrotnie większe, niż to wyliczone przez ubezpieczalnię sprawcy wypadku.
Nie wyobrażam sobie tego abym z pierwotnie wyliczonego odszkodowania mógł się utrzymać i finansować rehabilitację. A na rehabilitacji nie oszczędzałem. Poddawałem się wszystkim możliwym zabiegom, które mi lekarze przypisywali.
Było warto!
Od tego czasu pomagam ludziom, którzy znaleźli się w podobnej do mojej sytuacji.

joanna85 

Wysłany: 2011-07-19, 13:59   

To już któryś przypadek, gdy firma chce oszukać lub też porozumieć się z pracownikiem poza prawem. Pamiętajmy, że zawsze wtedy będziemy poszkodowani i otrzymamy mniej niż na drodze sądowej! Warto jest korzystać z pomocy prawnika dzięki czemu będzie nam łatwiej podczas rehabilitacji i leczenia.

Odpowiedz do tematu