FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
możliwość zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego
Autor Wiadomość
kobieta z problemami

Wysłany: 2008-08-28, 22:59   możliwość zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego

mam pytanie

czy istnieje mozliwosc uzyskania kredytu konsilidacyjengo gdy posiada sie zadluzenia nie przekraczajace 30 dni, czest po prostu zdaza mi sie zapomniec wpacic rate??? potrzebuje ok 10.000

gswiatek 
BEZPIECZNE ?YCIE

Wysłany: 2008-08-29, 08:54   

Oczywiście możemy spróbować.
Kontakt w profilu

www.bezpieczne-zycie.pl

ewa 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2008-08-30, 14:56   

Witam!
https://form.leonis.pl/ Proszę o wypełnienie formularza o kredyt konsolidacyjny. Mozemy pomóc!! Jeżeli żadne z opóźnień nie przekraczają 30 dni, to najprawdopodobniej nie powinna się Pani znajdować w BIKu.

kobieta z problemami

Wysłany: 2008-09-01, 10:11   

witam

wypełniłam wniosek na stronie Leonis, jak długo czeka sie na odpowiedz?

leon

Wysłany: 2008-09-01, 15:27   

Jeżeli nie nastąpił kontakt w przeciągu kilku dni - proszę o informację na biuro {małpa} leonis.pl

klementyna01

Wysłany: 2008-11-17, 21:41   

mam ogromny problem zaciongniente kredyty powoli nie daje rady prosze o pomoc mam w kilku bankach kredyty takie jak getinbank 1 rata prawie 500 zł eurobank-rata prawie 500 .dominet 3 kredyty w sumie razem -600 zł. aigbank-3kredyty w sumie 500zł.żAgielbank-2 kredyty razem 400zł prowadze działalnosci gospodarczą odziez uzywana od ponad roku i moje dochody idą na spłate kredytów pragnełam bym je wszystkie spłacic i mieci 1 wiekszy .to nie jest tak ze przepusiciłam te pieniądze ale chorowała maja ukochana siostra na raka ratowałam ja z całych sił ale bez skutku zmarła a zostały tylko poniej kredyty nie prasze o jałomurzną ale o pomoc jestem na ryczałt sie rozliczam raz w roku i mam nie całe 3 miesiące rozliczenia nie mam jak przectawici moich dochodów czy jest jakas placówka lub bank który za ufa mi i udzieli kredytu zeby choci czesci pokryci z powarzaniem załamana

Gość

Wysłany: 2008-12-02, 18:17   

czy to znaczy ze kredyty byly siostry? jesli tak to jezeli nie zyrowalas kredytow siostry to w ciagu 6 miesiecy musisz zalatwic sprawy spadkowe. wowczas jej spadek przejmiesz z dobrodziejstwem inwentarza. to oznacza ze zabiora to co masz w spadku do wartosci tego spadku i odlicza od dlugu. cala reszta dlugu przepada. czyli jezeli spadek ma wartosc 10 000 a dlugi 100 000 to zabiora te 10 000 a reszta idzie w dym i nie masz tych dlugow. jesli natomiast minie 6 miesiecy to przejmujesz caly dlug. banki od chwili smierci nigdy nie upominaja sie w ciagu 6 miesiecy o pieniadze. dopiero po tym czasie. chyba nie musze pisac czemu.

jesli kredyty natomiast sa twoje to nie potrafie pomoc.

Anusia 

Wysłany: 2012-05-21, 00:19   

Wszystko zalezy od dochodow i zdolnosci kredytowej.
Zobacz kredyty konsolidacyjne bez hipoteki:
http://www.forum-kredytowe.pl/f130/
Na forum ciezko znalezc odpowiedz

Odpowiedz do tematu