FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
kredyt dla zadłużonych
Autor Wiadomość
kalia

Wysłany: 2008-09-02, 12:27   kredyt dla zadłużonych

który bank przychylniej patrzy na kredytobiorców bardziej zadłużonych i którzy ewentualnie mogą być w bik?

Timo

Wysłany: 2008-09-09, 20:54   

Proponuję zarejestrować się bezpłatnie na - Edit// zapraszam do regulaminu forum - i sprawdzić, który bank się odezwie :-)

psztuk 

Wysłany: 2008-09-18, 21:34   dotyczy ktredytów bez BIK

witam mamy w ofercie bank który nie patrzy na BIK można otrzymac wysoką kwotę kredytu bez zabezpieczenia jeżeli są państwo zainteresowani otrzymaniem takiego kredytu
proszę wysłac maila
tel.Edit// zapraszam do regulaminu forum lub wyślij sms-a o treści kredyt zadzwonimy

ie
Gość
Wysłany: 2008-10-22, 13:28   pytanie do doswiadczonego

Witam,

czy doświadczony forumowicz może podac szczegóły. W moim przypadku nie było windykacji, od razu komornik. Czy SKOK silesia w tym wypadku pomoże?

pozdrawiam,

Namys?ów

Wysłany: 2008-10-22, 15:28   

jestem zadłużony ..i w bik ...proszę o pomoc w znalezieniu banku który udzielił by mi kredytu :->

pilus41 

Wysłany: 2008-10-27, 10:13   

szukam kredytu na splate innych zobowiazan mam 2000 za prace i 120 umowy o dzielo 3 dzieci zona stracila prace i robi sie ciezko jak to odkrecic

pielegniarka

Wysłany: 2008-10-28, 10:23   

witam serdecznie, mam duże kłopoty finansowe,od miesiąca nie mogę sobie dać radę ze spłatą kredytów i mam komornika na głowie czyli na mojej pensji jest to sprawa z ZUS,pracuję na umowę o pracę na czas nieokreślony, dochód 2100 zł,myślę o jednej pożyczce na spłatę tych długów ,mogę płacić ratę do 1500zł, jedynym moim zabezpieczeniem jest dochód jaki osiągam z pracy,proszę o pomoc wyślijcie odpowiedź na maila pielęgniarka-61@o2.pl

bezbik.pl
Gość
Wysłany: 2008-11-15, 15:23   kredyt bez bik

pielegniarka napisał/a:
witam serdecznie, mam duże kłopoty finansowe,od miesiąca nie mogę sobie dać radę ze spłatą kredytów i mam komornika na głowie czyli na mojej pensji jest to sprawa z ZUS,pracuję na umowę o pracę na czas nieokreślony, dochód 2100 zł,myślę o jednej pożyczce na spłatę tych długów ,mogę płacić ratę do 1500zł, jedynym moim zabezpieczeniem jest dochód jaki osiągam z pracy,proszę o pomoc wyślijcie odpowiedź na maila pielęgniarka-61@o2.pl

a wierzyciel sa próbowałeś
pozdrawiam

Gość

Wysłany: 2008-11-16, 00:24   

dziendobry jestem zadłużony mam firme i dobry dochód jeżeli mi ktos załatwi20000 zł kredytu to dam 5000 zl prowizji kris-bud78@wp.pl

Gość

Wysłany: 2009-01-04, 14:11   Re: w sprawie pytania

jaka to stronka gdzie sie mozna bezplattnie zalogowac ?

KRZYCH
Gość
Wysłany: 2009-01-06, 13:05   KREDYTY,POżYCZKI,CHWILóWKI,HIPOTEKI

Pomagam uzyskać kredyty i pożyczki.Tolerowany bik do 90 dni opożnien i bez wipowiedzianych umow [umowa o pracę,renta,emerytura].Z innego zrodła, -Działalnosć [3 ostatnie dowody wpłaty do zusu] rolnicy- [dochod roczny z gminy]
Także bankowe kredyty hipoteczne na oddłużanie.
Edit// zapraszam do regulaminu forum

Gość

Wysłany: 2009-01-08, 15:58   

Jestem zadłużona mam kłopoty ze spłatą 2 pożyczek. Proszę o pomoc dzięki której mogła bym uporać się z tak ważnym dla mnie problemem. Proszę o radę na e-maila nataliaaa0099@interia.pl Czekam na odpowiedz

Alicja40
Wlkp

Wysłany: 2009-01-17, 10:59   

Witam
Mam problem jak większość, potrzebuję pilnie pożyczki ale jestem w Bik-u, prowadzę działalność i nie mam żadnych zabezpieczeń pod kredyt, czy jest ktoś kto może mi doradzić co zrobić?

Gość

Wysłany: 2009-01-27, 18:55   Kredyt dla zadłużonych

Proszę Kogoś o pomoc????
Jestem zrozpaczona.Jestem jusz od pół roku na chorobowym. W Lipcu mialam zawał i jestem na chwilę obecna na rehabilitacji . Mam przesto zaległe kredyty . Nie moge nigdzie zalatwic kredytu konsolidacyjnego bo jestem w bik. a i lada chwila bede miala komornika.Zaden bank mi nie udzieli kredytu . Potrzebuję 50.000 zł. Jestem załamana , nie chce mi sie żyć, nie śpię po nocach . Błagam pomużcie mi moge co miesiac płacić 500 zł. byle bym mogła spokojnie żyć.Niestety nie mam własnego mieszkania zeby dać jako zabezpieczenie kredytu. Mam nadzieję że znajdzie sie ktoś kto bedzie mi mógł pomóc.
Jestem nadal zatrudniona mam umowę o pracę ma czas nie określony.

Błagam Pomocy ??????????????????????
[/fade]

marysia0903
Gość
Wysłany: 2009-01-27, 19:00   Kredyt dla zadłużonych

Proszę Kogoś o pomoc????
Jestem zrozpaczona.Jestem jusz od pół roku na chorobowym. W Lipcu mialam zawał i jestem na chwilę obecna na rehabilitacji . Mam przesto zaległe kredyty . Nie moge nigdzie zalatwic kredytu konsolidacyjnego bo jestem w bik. a i lada chwila bede miala komornika.Zaden bank mi nie udzieli kredytu . Potrzebuję 50.000 zł. Jestem załamana , nie chce mi sie żyć, nie śpię po nocach . Błagam pomużcie mi moge co miesiac płacić 500 zł. byle bym mogła spokojnie żyć.Niestety nie mam własnego mieszkania zeby dać jako zabezpieczenie kredytu. Mam nadzieję że znajdzie sie ktoś kto bedzie mi mógł pomóc.
Jestem nadal zatrudniona mam umowę o pracę ma czas nie określony.

Odpowiedz do tematu