FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Inwestycje na rynku walutowym
Autor Wiadomość
malik

Wysłany: 2010-09-05, 15:26   Inwestycje na rynku walutowym

witam,
oferta inwestycji na rynku walutowym forex przy uzyciu systemu automatycznego EA.Dzieki zastosowaniu automatu calkowicie zostaly wyeliminowane czynniki zwiazane z psychologia i emocjami.Automat nie jest na sprzedaz.Moze pracowac na koncie forex.Jak wiadomo kazda inwestycja w jakikolwiek biznes niesie ze soba ryzko.Jednak w typ wypadku ryzyko mozna regulowac a dzieki automatyzacji nie wymaga to duzego zaangazowania.Wymagany minimalny depozyt na rachunku forex to 10000euro.Tygodniowo w zaleznosci od zaakceptowanego ryzyka i kondycji rynku od 100 do nawet 2k.Mozliwy rowniez mniejszy depozyt przy uzyciu konta PAMM.Zainteresowane osoby sa proszone o kontakt na priv

jungtupi

Wysłany: 2012-09-19, 12:42   

jesli jeszcze sie wachasz ? to odwiedz strone dzieki ktorej nauczysz sie inwestowania i rozwiejesz wszystkie watpliwosci :

jak inwestować w akcje

hirciu

Wysłany: 2012-10-29, 14:09   

Generalnie inwestowanie na giełdzie na pewno nie jest tematem dla każdego, lecz wyłącznie dla wybranych - sami wiemy jak jest ciężko, szczególnie na początku. Inwestuję na forexie od dłuższego czasu, głównie dzięki Maximus Trading - jestem u nich traderem. Mogę tylko potwierdzić, że najważniejsze jest doświadczenie. Sam zaczynałem przecież bez żadnej wiedzy na temat forexa.

czarus

Wysłany: 2017-06-20, 15:17   

Ja na Twoim miejscu zacząłbym czytać sporo fachowych opracowań na temat Forexu. Wiesz np. co to jest ryzyko walutowe? Pytam, bo ostatnio wpadł mi a ręce ten artykuł https://www.tms.pl/ a uważam, że może Ci się przydać w zgłębianiu tajników wiedzy giełdowej. Nie zaszkodzi się zapoznać.

Odpowiedz do tematu